در حال بارگذاری ...
با اجرای چهار اثر در سالنهای پردیس هنر، ماه وتالار هنر

سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان به ایستگاه پایانی رسید

در روز پایانی سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان ۴ اثر در سالن‌های پردیس هنر تماشاخانه ماه حوزه هنری و تالار هنر روی صحنه رفت و پس از آن هیئت داوران جهت انتخاب برگزیدگان پشت درهای بسته به گفتگو نشستند

به گزارش خبرنگار ایران تیاتر از اصفهان،  سی و پنجمن جشنواره تئاتر استان اصفهان با اجرای چهار نمایش  در روز سوم به ایستگاه پایانی رسید. 
نمایشهای گالیله به کارگردانی محمد رضا بزرگ زاد، بیتل ها به کارگردانی رسول مسلمی، کسوف به کارگردانی سید جواد دارینی و افسانه دختر آب به کارگردانی فرزانه ابافت اجراهای روز پایانی این رویداد بودند. 
مجید صدیقی، هوشنگ جمشیدیان و محسن سلیمانی فارسانی هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان در ساعات آینده با مشخص نمودن برگزیدگان این دوره آثار راه یافته به مرحله منطقه ای را تعیین خواهند کرد.
مطالب مرتبط

با برگزاری  آیئن اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان

معرفی سه اثر منتخب سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان
با برگزاری آیئن اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان

معرفی سه اثر منتخب سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان

با برگزاری آیئن اختتامیه سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان ضمن اعلام برگزیدگان در هر بخش، سه اثر به عنوان منتخبین این رویداد به جشنواره منطقه ای معرفی شدند

|

با پایان یافتن مهلت ثبت نام متقاضیان حضور در  جشنواره تئاتر استان اصفهان

مشارکت گسترده و افزایش چند برابری متقاضیان حضور در جشنواره سی و پنجم اصفهان
با پایان یافتن مهلت ثبت نام متقاضیان حضور در جشنواره تئاتر استان اصفهان

مشارکت گسترده و افزایش چند برابری متقاضیان حضور در جشنواره سی و پنجم اصفهان

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان اصفهان از مشارکت گسترده گروه‌های نمایشی و تقاضای چند برابری نسبت به سال‌های گذشته جهت حضور در این رویداد خبر داد. نزدیک یکصد گروه نمایشی در بخش‌های خیابانی و صحنه‌ای جهت حضور در این رویداد ثبت نام کرده‌اند.

|

نظرات کاربران