در حال بارگذاری ...

نمایش «ماه پیشونی» در نجف آباد روی صحنه می‌رود

نمایش شاد و موزیکال «ماه پیشونی» به نویسندگی امیر قیطاسی و کارگردانی میثم طاهری، در سالن فرهنگسرای خاوران نجف آباد روی صحنه خواهد بود

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در اصفهان، نمایش «ماه پیشونی» به نویسندگی امیر قیطاسی و کارگردانی میثم طاهری از تاریخ ۲۲ مهرماه  لغایت ۳، آبان ۱۴۰۲ در سالن فرهنگسرای خاوران نجف آباد در معرض روی صحنه می‌رود.
در خلاصه داستان این نمایش که در ژانر کودک و نوجوان تهیه شده آمده است:«گلنسا که همراه با نامادری و ناخواهری هایش زندگی می‌کند به دنبال لباس نامادری اش راهی چاهی می‌شود. اما در چاه اسیر چنگ دیوها می‌شود. دیوها که دل خوشی از انسان ها ندارند،تصمیم به خوردن او دارند که گلنسا آن ها را ترغیب به تمیز کردن چاه از زباله ها می کند.دیوها که شاهد مهربانی او هستند به او نشانی چشمه رنگین کمان را به عنوان هدیه می دهند.گلنسا به دنبال چشمه راهی آن نشانی می شود و بعد از شستشوی صورتش با آب چشمه تبدیل به ماه پیشونی می‌شود.از طرفی حسادت های نامادری او پایانی ندارد و....» 
دستیار کارگردان این نمایش آیدا نوروزی است و بازیگران «ماه پیشونی» عبارتند از: آیدا نوروزی، هانیه براتی، هستی افشاری، مهدی شکرالهی، مهیار طاهری، مهتاب صالحی، آنوشا کریمی، مهدی انتشاری، مهدی بارانی، پرنیا طاهری وبا معرفی: زهرا شایان، مصطفی عالی پور، سحر محمدی، نگین سلطانی امیرعلی سلطانی، شیدا کاظمی، صدرا آسیابانی.
 
مطالب مرتبط

«کبوتران چاهی» در نجف‌آباد به صحنه رفت

«کبوتران چاهی» در نجف‌آباد به صحنه رفت

گروه نمایشی نگاه، در تازه‌ترین تولید خود، نمایش «کبوتران چاهی» به نویسندگی عدالت فرزانه و کارگردانی میثم طاهری را، در پردیس سینمایی خاوران نجف‌آباد، روی صحنه برده است.

|

نظرات کاربران