در حال بارگذاری ...

عصرانه فرهنگی و جشن روز هنر در شاهین شهر برگزار شد

با حضور هنرمندان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات بهار عصرانه فرهنگی و جشن روز هنر در شاهین شهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از اصفهان به همت موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم مهر و ماه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری شاهین شهر عصرانه فرهنگی با موضوع هنر و ارتقا توانمندی اجتماعی با حضور مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ،مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ،ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر شهردار شاهین شهر و مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر و جمع کثیری از هنرمندان برگزار شد. 
بنابر این گزارش و به نقل از خبرنگار ایران تئاتر از اصفهان فرامرز رادمنش ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه و سعید ابریشمی شهردار شاهین شهر میزبانانی این ضیافت را بر عهده داشتند و سید مجید پور احمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و علی تمنایی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان میهمانان ویژه این رویداد بودند.
در این مراسم از هادی عسکری ،هومن حیدری،پریسا کهکش پور ،رادمهر کشانی،رویا زیرک قشقایی و سهیل شاب کارگردانان حاضر در همایش نمایشهای اجتماعی آیینه تقدیر بعمل آمد.
مطالب مرتبط

به کارگردانی هادی عسکری

«پیله‌ام در کرمهای ابریشم» در شاهین شهر روی صحنه رفت
به کارگردانی هادی عسکری

«پیله‌ام در کرمهای ابریشم» در شاهین شهر روی صحنه رفت

با حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر و موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم مهر و ماه، نمایش «پیله ام در کرم‌های ابریشم»، که برای حضور در جشنواره استانی اصفهان آماده می‌شود اجراهای خود را در شاهین شهر آغاز کرد

|

نظرات کاربران