در سالن اهل بیت (ع) و با حضور مسئولین و هنرمندان
سومین جشنواره نمایشنامهنویسی و تئاتر روح الله برگزیدگان خود را شناخت
در آیین اختتامیه ای که در سالن اهل بیت (ع) با حضور مسئولین و جمعی از هنرمندان برگزار شد هیئت داوران سومین جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح الله با معرفی برگزیدگان خود در بخشهای مختلف به کار خود پایان دادند
به گزارش خبر نگار ایران تئاتر از اصفهان، آیین اختتامیه سومین جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح الله در سالن اهل بیت (ع)، به همت موئسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) برگزار شد و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
هیئت داوران سومین جشنواره نمایشنامه نویسی و تئاتر روح الله متشکل از: کورش زارعی، احمد شاهین و هادی کیانی آرا خود را در بخشهای مختلف به شرح زیر اعلام کردند:
بخش خیابانی
موسیقی
برگزیده: دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی به محمد نادری از اصفهان آهنگساز نمایش "رضا شیپوری"
پوستر و بروشور
برگزیده: محمدعلی عمادی از اصفهان طراح پوستر و بروشور نمایش "مهربانوان وطنم "
طراحی لباس
فاطمه کهکش پور برای نمایش "مهربانوان وطنم " از اصفهان شایسته تقدیر شد.
طراحی فضا
دیپلم افتخار تندیس و جایزه نقدی رتبه اول به بهار پوریایی از بروجرد برای نمایش "خون، آبادی، قیام "،
رتبه دوم به سید هومن میرمعنوی برای نمایش "روایت خون خدا" از رشت
رتبه سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به پریسا کهکش پور "مهربانوان وطنم" از اصفهان
بازیگری زن
رتبه اول: به همه بازیگران نمایش "خون، قیام، آبادی" از بروجرد،
رتبه دوم: بهصورت مشترک به خانمها سامیه معاشرتی، آریانا عفت طلب برای نمایش "روایت روح خدا" از رشت
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به سما سیمرغی برای نمایش "29" از مرند
بازیگری مرد
برگزیده: علی مجیدپور برای نمایش "29"
تقدیر: مشترکا از محمد نادری برای نمایش "رضا شیپوری"،
داود بهمنی و محمدرضا مصباح برای نمایش "خان مشکآباد"
نویسندگی
رتبه اول: مسعود و پژمان شاهوردی برای نمایش "خون، آبادی، قیام" از بروجرد
رتبه دوم: مصطفی جعفری خوزانی نویسنده نمایش "رضا شیپوری"
رتبه سوم: کریم مقدسی برای نمایش "خان مشکآباد" از استان مرکزی
کارگردان
رتبه اول: مسعود کردی برای نمایش "خون، آبادی، قیام" از بروجرد
رتبه دوم: به پریسا کهکش پور برای "مهربانوان وطنم"
رتبه سوم: به سید هومن میرمعنوی برای نمایش "روایت روح خدا" از رشت
بخش صحنهای
طراحی لباس
برگزیده: شبنم کاظمی از اصفهان برای نمایش "پنجرهای رو به حقیقت"
طراحی صحنه
برگزیده: علی گنجی برای "تنگها شکسته"
و تقدیر از: مرضیه اسدی زاده از اصفهان برای "زیر موازی فاصلهها
بازیگری زن
تقدیر: بازیگر کودک، نیایش محمدی برای "خورشیدی برای مهربانو"
برگزیده:
محدثه رضایی برای "بی تو کابوسها تعبیر میشود"
رتبه دوم به مرضیه اسدی زاده برای نمایش "خورشیدی برای مهربانو"
و رتبه سوم مشترک به بازیگران "خورشیدی برای مهربانو" و "پنجرهای رو به حقیقت"
بازیگری مرد
برگزیده: اسدالله بابایی برای نمایش "زیر موازی فاصلهها"
رتبه دوم: به سینا بدری برای نمایش "بی تو کابوسها تعبیر میشود
رتبه سوم: هیراد اکبری برای "زیر موازی فاصلهها" و رضا سینایی بازیگر "بی تو کابوسهایم تعبیر میشود"
نویسندگی
در این بخش هیئت داوران تنها از هانیه طاهری نویسنده نمایش "تنگهای شکسته" تقدیر بعمل آورد. و هیچ اثری را حائز رتبه ندانست.
کارگردانی
برگزیده: متین تدریس حسنی برای "پنجرهای رو به حقیقت"
رتبه دوم: رضا قلع گری برای "زیر موازی فاصلهها"
رتبه سوم: علی گنجی برای نمایش "تنگهای شکسته"
در پایان "پنجرهای رو به حقیقت" برای اجرای عموم در تماشاخانه مهر تهران حوزه هنری با انجام اصلاحاتی معرفی شد و جایزه ویژه ستاد جشنواره به همراه هدیه نقدی به آرزو نوروزی تعلق گرفت.