در حال بارگذاری ...
سعید امامی دبیر سومین دوره جایزه خندستان

به استقبال اختتامیه‌ای متفاوت خواهیم رفت

سعید امامی دبیر سومین دوره از جایزه نمایشنامه نویسی کمدی خنده ستان از برگزاری اختتامیه ای متفاوت در هیجدهم آذر ماه سال جاری خبر داد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از اصفهان، دبیر سومین دوره جایزه سراسری خندستان از برگزاری اختتامیه ای متفاوت برای این رویداد خبر داد.
 دبیر سومین جایزه سراسری نمایشنامه نویسی کمدی خندستان از برگزاری اختتامیه این جشنواره و معرفی برگزیدگان نهایی در روز پنجشنبه 18 آذر ماه ساعت 18:00 عصر در تالار هنر اصفهان خبر داد.
  امامی با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه جشنواره خندستان تا امروز روند استاندارد و قابل قبولی را طی کرد و با وجود نداشتن بخش اجرا به دلیل شرایط کرونا با استقبال شایان توجه و چشمگیر اهالی نوشتن روبه رو شد حالا در گام های پایانی برگزاری این دوره جشنواره در تلاشیم که کیفیت و محبوبیت را همچنان در کار حفظ کنیم و جشنواره را در کلاسی حرفه ای و شان اهالی خوب تئاتر اصفهان و ایران به نقطه پایان برسانیم. 
او در ادامه به تلاش برای برگزاری مراسم اختتامیه در شکل و شمایلی متفاوت و جذاب اشاره کرد: کارگردانی مراسم اختتامیه را به اسماعیل موحدی از کارگردان های خوب تئاتر اصفهان سپرده ایم که سابقه اجراهای کمدی را هم دارد تا به جای یک اجرای تخت و خسته کننده از ظرفیت تئاتر در برگزاری مراسم کمال بهره را ببریم و امیدواریم نتیجه کار مورد پسند تماشاگران و مخاطبان نکته سنج و سختگیرمان قرار بگیرد که عموما اهالی خانواده تئاتراصفهان هستند.   
به جز چند سخنرانی کوتاه درباره جشنواره، پخش تیزر کوتاهی از فیلم "نویسنده در سایه" ساخته حامد قصری درباره مهدی ممیزان به سفارش جشنواره خندستان و با همکاری دفتر تخصصی سینما و اجرای گروه موسیقی نوپرداز، متفاوت و طناز "ولشدگان" در برنامه از دیگر بخش های این مراسم است که امامی به آن اشاره کرد.
او در پایان به بزرگداشت مهدی ممیزان با حضورخانواده او و تجلیل از از دو تن از دیگر پیشکسوتان تئاتراصفهان در این برنامه و حضور مهمانانی چون حسین مسافرآستانه، کوروش نریمانی،  سعید اسدی، شهرام زرگر، بهزاد صدیقی، بهروز محمودی بختیاری  و محمد منعم به عنوان مهمان در آیین اختتامیه جشنواره خندستان اشاره کرد.
گفتنی است؛ سومین جایزه سراسری نمایشنامه نویسی کمدی خندستان به همت  دفتر تخصصی تئاتر (تالار هنر) وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی اصفهان و حوزه هنری استان در حال برگزاری است و روز پنجشنبه 18 آذر ماه برگزیدگان نهایی خود را خواهد شناخت.
نظرات کاربران