در حال بارگذاری ...
از سوی دفتر تخصصی هنرهای نمایشی تالار هنر اصفهان اعلام شد

انتشار فراخوان نخستین فستیوال تک گویی پژواک

دفتر تخصصی هنرهای نمایشی تالار هنر اصفهان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با انتشار فراخوانی از برگزاری نخستین فستیوال تک گویی پژواک خبر داد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از اصفهان، دفتر تخصصی هنرهای نمایشی تالار هنر اصفهان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با انتشار فراخوانی از برگزاری نخستین فستیوال  «تک گویی» خبر داد. 
بنابر این گزارش و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان در متن این فراخوان آمده است:
دفتر تخصصی هنرهای نمایشی تالار هنر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می کند. 
از علاقمندان، بازیگران و هنرمندان هنرهای نمایشی دعوت می گردد با رعایت  شرایط زیر آثار تک گویی خود را ضبط  و برای شرکت در فستیوال به واتس آپ  شماره 09139593797 ارسال نمایند.
شرایط و مقررات:
اجرا باید تک نفره در قالب تک گویی تنها گویی و یا کناره گوی بوده و می‌تواند در قالب هر ژانر و یا هر مکتب اجرایی و با موضوع آزاد باشد. 
مدت زمان اجرا حداکثر تا ۱۰ دقیقه به صورت ضبط تک  دوربین است که می‌تواند با دوربین گوشی تلفن همراه به صورت افقی نیز ضبط گردد.. معرفی شرکت کننده و بیان جمله «این ویدیو جهت شرکت در فستیوال نمایشی پژواک سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ضبط  می گردد» در ابتدای ویدیو الزامی است
 در کپشن ویدیوی ارسالی در واتساپ اطلاعات شخصی شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی تاریخ تولد کد ملی شماره همراه و نام اثر قید شود بدیهی است اولویت انتخاب با آثاری است که قبلاً اجرا نرفته باشد و همچنین بهتر است این آثار برگرفته، تلخیص و یا اقتباس از متون برجسته نمایشی ایران و جهان باشد. شرکت کنندگان حق انتشار آثار تولیدی را تا قبل از اعلام نتایج در فضای مجازی ندارند و پذیرفته‌شدگان نیز با درج لوگوی تالار هنر مجاز به انتشار آثار در فضای مجازی و صفحات شخصی خود می باشند. 
 شرکت در این فستیوال محدودیت سنی ندارد و هنرمندان و بازیگران حرفه ای کودک و نوجوان نیز می‌توانند آثار خود را ارسال نمایند. 
رعایت شئونات اسلامی مطابق با عرف و قوانین ملی در آثار الزامی است.
جوایز:
 از بین آثار رسیده به دبیرخانه فستیوال، هیئت انتخاب حداکثر ۴۰ اثر را انتخاب کرده آثار به مرحله داوری راه می‌یابد از بین آثار راه یافته به مرحله داوری  هیئت داوران 10 اثر را به عنوان آثار برگزیده معرفی می نماید. 
به ۳۰ اثر باقیمانده مبلغ یک میلیون و 1،500،000 و گواهی شرکت در فستیوال اهدا می گردد .
از بین ۱۰ اثر برگزیده به
 رتبه اول مبلغ 25،000،000 
رتبه دوم 20،000،000
 رتبه سوم 15،000،000 
 مابقی آثار مبلغ 5،000،000 و لوح تقدیر 
 ۱۰ اثر برگزیده جهت ضبط اثر برای پخش در فضای مجازی و اجرای صحنه‌ای پس از دوران کرونا مورد مشاور هیئت داوران قرار می‌گیرد. 
 
تقویم اجرایی:
 اعلام فراخوان :1399/06/21
 آخرین مهلت ارسال :1399/07/21
اعلام نتایج هیئت انتخاب:1399/07/31
  داوری و اعلام نتایج آثار برگزیده: 1399/08/05 ضبط آثار برگزیده و انتشار در فضای مجازی : 1399/09/01
 دبیرخانه فستیوال :
علاقه مندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت تالار هنر به آدرسtalarhonar.esfahanfarhang.ir مراجعه و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 35660881 سرکار خانم سلمانی مسئول دبیرخانه فستیوال واقع در میدان لاله جنب فروشگاه رفاه تالار هنر و تماس حاصل نمایند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران