در حال بارگذاری ...
با اعلام هیئت داوران

جشنواره تئاتر مجازی کوتاه شاهین شهر برگزیدگان خود را شناخت

هیئت داوران جشنواره تئاتر مجازی کوتاه شاهین شهر متشکل از هادی عسکری و مریم معلایی پس ار برسی آثار رسیده برگزیدگان این دوره از جشنواره را اعلام کردند

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از اصفهان،  با اعلام هیئت داوران جشنواره مجازی نمایش‌های کوتاه خانوادگی این جشنواره به کار خود پایان داد.
بنابر این گزارش و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان بیش از 35 اثر در مجموع از سراسر استان به دبیرخانه این جشنواره رسید که در نهایت هیئت داوران این جشنواره متشکل از مریم معلایی و هادی عسکری آرا خود را به شرح ذیل اعلام کردند:
 
1_ نمایش «یک تولد ساده» به کارگردانی مینا محقق برگزیده اول
 
2_نمایشهای  «کنسرت سلامت» به کارگردانی فرامرز غلامیان و هیام احمدی 
  «میم مثل مادر» به کارگردانی سامان شکیبا
 مشترکا برگزیده دوم
 
3_نمایش‌های
«پاک کن» به کارگردانی محمد پور هاشم
  «ضیافت» به کارگردانی الهام کامران
 «لباس عید» به کارگردانی زهرا موسوی
مشترکا برگزیده سوم.
 
هادی عسکری عضو هیئت داوران این جشنواره در رابطه با نحوه انتخاب آثار اظهار داشت: بی شک معیار اصلی و ملاک ما برای انتخاب آثار کیفیت  آثار به لحاظ فنی بوده است ولی در مرحله بعد با توجه به سیاست های جشنواره و اولویت‌های ذکر شده در فراخوان نمایش‌ها مورد گزینش قرار گرفتند عسکری افزود کیفیت برخی از آثار بالاتر از حد انتظار بود و این موضوع باعث شد انتخاب نهایی با در نظر گرفتن مجموع اولویتها و با دقت نظر صورت گیرد.
 
جشنواره مجازی نمایش‌های کوتاه خانوادگی به همت فرهنگسرای هنر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر و با حمایت این نهاد برگزار شد.
مطالب مرتبط

در محل دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

نشست  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی اصفهان
در محل دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی اصفهان

در پی انتصاب جدید سید سعید سرابی در سمت مدیر کلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و در ادامه دیدارهای ایشان با مدیران و مسئولان مرتبط با این نهاد اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان طی جلسه ای با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

|

یادداشت هادی عسکری عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان به‌مناسبت روز جهانی تئاتر

تئاتر روشن ترین وجه روشنایی هاست 
یادداشت هادی عسکری عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان به‌مناسبت روز جهانی تئاتر

تئاتر روشن ترین وجه روشنایی هاست 

هادی عسکری عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان طی یاد داشتی روز جهانی تئاتر را تبریک گفت در بخشی از این پیام آمده است در گذر از این زمانه پر مخاطره برای صلح، به استقبال فردایی آکنده از آشتی می‌رویم با ابزاری از جنس مهر، مبارکمان باشد این روز میمون.

|

نظرات کاربران