در حال بارگذاری ...
با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان و ستاد برگزاری سومین جشنواره تئاتر روح الله

گارگاه بازیگری خلاق با حضور هادی عسکری برگزار شد

در ادامه سیاست‌های آموزشی ستاد برگزاری سومین جشنواره تئاتر روح الله، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان نخستین کارگاه آموزشی بازیگری خلاق زیر نظر هادی عسکری برگزار شد

به گزارش تئاتر اصفهان، در ادامه سیاست‌های آموزشی ستاد برگزاری سومین جشنواره تئاتر روح الله، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان نخستین کارگاه آموزشی بازیگری خلاق زیر نظر هادی عسکری برگزار شد.
بنا بر این گزارش و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان با تعامل ایجاد شده مابین انجمن نمایش اصفهان و ستاد برگزاری سومین جشنواره تئاتر روح الله سلسله کارگاه‌های آموزشی از تاریخ ۵ دیماه لغایت 25 بهمن ماه در محل نگارستان امام خمینی برگزار می‌شود.
شایان ذکر است در این کارگاه‌های آموزشی پیمان کریمی مباحث مربوط به مبانی  زیبایی شناسی تئاتر، احسان جانمی شیوه صحیح نمایشنامه خوانی، سبکهای اجرایی و هادی عسکری بازیگری متد و تربیت حس را با علاقمندان مورد بحث قرار می‌دهند.
در نخستین جلسه  آموزش بازیگری که با استقبال علاقمندان مواجه شد هادی عسکری تفاوت‌های بازی در تئاتر و تصویر را در ابتدا مورد بحث قرار داد و در ادامه ریتم و تمپ در بازی را بصورت عملی با علاقمندان به اشتراک گذاشت.
 
مجموعه کارگاه‌های آموزشی تئاتر در نگارستان امام خمینی تا 25 بهمن ماه 98 ادامه خواهد داشت.
مطالب مرتبط

در محل دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

نشست  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی اصفهان
در محل دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی اصفهان

در پی انتصاب جدید سید سعید سرابی در سمت مدیر کلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و در ادامه دیدارهای ایشان با مدیران و مسئولان مرتبط با این نهاد اعضاء هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان طی جلسه ای با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

|

یادداشت هادی عسکری عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان به‌مناسبت روز جهانی تئاتر

تئاتر روشن ترین وجه روشنایی هاست 
یادداشت هادی عسکری عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان به‌مناسبت روز جهانی تئاتر

تئاتر روشن ترین وجه روشنایی هاست 

هادی عسکری عضو هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان طی یاد داشتی روز جهانی تئاتر را تبریک گفت در بخشی از این پیام آمده است در گذر از این زمانه پر مخاطره برای صلح، به استقبال فردایی آکنده از آشتی می‌رویم با ابزاری از جنس مهر، مبارکمان باشد این روز میمون.

|

نظرات کاربران