در حال بارگذاری ...
 • «تصرف عدوانی» در تالار سوره به صحنه می‌رود

  نمایش «تصرف عدوانی» به کارگردانی اوژن صفاری و به همت خانه تئاتر حوزه هنری استان اصفهان از تاریخ ۴ شهریور لغایت ۱۵ شهریورماه در تالار سوره به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش تئاتر اصفهان، در گفتگو با اوژن صفاری کارگردان نمایش «تصرف عدوانی» این نمایش که به نویسندگی «امیر مشتاقیان» با محوریت موضوع روابط اجتماعی فراموش شده انسانها در مقاطع مختلف زندگی تهیه شده، در هفته اول شهریورماه به روی صحنه می رود.

   

  صفاری در رابطه با موضوع این نمایش می گوید: نوید ابتکار دانشجوی رشته موسیقی در دانشگاه عاشق دخترى می شود به نام خورشید، پس از گذشت مدتی خورشید دچار بحران پیامدهای اسف بار برای نوید و رابطه ی او به بار می آورد. و در نهایت به سرنوشت غم انگیزی دچار می شود.

   

  امیر مشتاقیان، سحررمضانی، احمد دهقان، از بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. 
  دستیار کارگردان: احمد دهقان، منشی صحنه: سید دانیال صالحى، مدیر صحنه: امیرحسین عنایت راد، عکاس: بهنام شجاعی راد، طراح صحنه و لباس: اوژن صفارى، طراح نور: اوژن صفارى، موسیقی: امیر مشتاقیان، دستیار صحنه: زینب قاعدى، طراح پوستر و بروشور: پریچهر نظامی از عوامل اجرایی این نمایش هستند.

   

  اوژن صفاری از گلایه های خود و مشکلات تئاتر اصفهان می گوید: تا زمانی که تئاتر اصفهان از سوی مسئولینی که متولی چند سالن تاتر این شهر هستند فقط به دوستان خود سفارش کار می دهند هیچ اتفاق مثبتی در تئاتر این شهر نخواهد افتاد . وی همچنین از کمبود سالن در اصفهان گلایه داشت . 

   

  این نمایش در ساعت ۱۹:۳۰ روز شنبه ۴ تا ۱۵ شهریورماه در سالن سوره واقع در خیابان آمادگاه به اجرا در می آید.
   
  نظرات کاربران