در حال بارگذاری ...
 • نمایش «کله پوکها» در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان و سینما فلسطین اصفهان اجرا شد

  نمایش کمدی «کله پوکها» به کارگردانی مجید کاشی فروشان تا ۱۳ شهریورماه ساعت ۲۰:۳۰ در تالار فرشچیان و از ۱۴ لغایت ۲۹ شهریور ماه در سینما فلسطین به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر اصفهان، نمایش کمدی"کله پوکها" با نقش آفرینی صدرالدین حجازی، بازیگر سینما و تلویزیون و به کارگردانی"مجید کاشی فروشان" از سی و یکم مردادماه به روی صحنه رفته و تا 13 شهریور ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان به نمایش در می آید، همچنین این نمایش از 14 لغایت 29 شهریور ماه در سینما فلسطین به روی صحنه می رود.

   

  ماجراهای این نمایشنامه که یک کمدی اجتماعی است در روستایی دورافتاده اتفاق می افتد. لئون تولچینسکی معلم ۳۰ ساله ای که برای تدریس وارد روستا می شود اما پس از برخورد با اهالی روستا متوجه می شود که آنها همگی دچار نفرین شده و کارهایی خلاف عقل و وارونه انجام می دهند. او عاشق دختر یکی از اهالی روستا می شود، اما به زودی متوجه می شود که فقط بیست و چهار ساعت فرصت دارد تا نفرین را بی اثر کند، وگرنه خود نیز دچار نفرین خواهد شد.
   

  نمایشنامه "کله پوکها" از آثار شاخص نیل سایمون نویسنده شاخص دوران معاصر است که علاوه بر داشتن موقعیت های کمیک و طنز کلامی -که از مشخصه های دیگر آثار او نیز به حساب می آید- بیانگر داستان مردمانی است که خود خواسته دچار جهل و ناآگاهی شده اند. مفاهیمی عمیق از موضوعات اجتماعی که در قالبی کمدی بیان شده است.

   

  این نمایش به تهیه کنندگی احمد سلطان آبادی و بازیگری حسن محمدی، لیلا قربانی، دانیال عطریان، کیانوش صالحی، شکیلا نصری نژاد، شهاب غزالی، هاله رنجبر، رادنوش مقدم و هادی مسعودی به روی صحنه می رود.


  هادی مسعودی انتخاب بازیگر و برنامه ریز، امیرحسین آیتی مدیر اجرایی، نگار داستان پور دستیار کارگردان و هومن همامی آهنگساز از جمله عوامل این نمایش هستند.

  از دیگر عوامل می توان به مهراب شاپور زاده طراح گریم، کیانوش صالحی طراح صحنه، فائزه کاظمی طراح لباس و امینه الیاسی طراح پوستر و بروشور اشاره کرد. 

   


   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران