در حال بارگذاری ...
 • « بازی » در مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان به صحنه می رود

  نمایش «بازی» به نویسندگی اصغرنوری وکارگردانی اصغرمرادی کاری از گروه هنری باران در تاریخ ۱ لغایت ۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۶ در مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان به روی صحنه می رود. 

  به گزارش خبرگزاری سایت انجمن نمایش اصفهان درگفتگو با اصغرمرادی کارگردان نمایش « بازی » این نمایش کاری است از گروه هنری باران که در تاریخ 1 لغایت 13 شهریور ماه 1396 در مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان به روی صحنه می رود.

   

  اصغر مرادی در این رابطه می گوید: دو نفر در فضایی بسته که یک درب و پنجره دارد در حصار تفکرات و باورهای خود حبس شده اند و دنیای امید و آرزوهای خود رو پشت در و پنجره تصور می کنند ولی توان رفتن واراده رها شدن را ندارند و....

   

  اصغرمرادی در رابطه با سبک نمایش می گوید:سبک نمایش ابزورد است ویکی از مهمترین پیام هایی که نمایش به تماشاگر القا می کند باورهای قلبی است. وی می گوید: ایمان وامید داشتن راهگشاست به شرطی که بر تعصب هاو تفکرهای پوچ پا نهاد .


  کارگردان این نمایش معتقد است امروزه تئاتر نیازمند نگرش ها ونو آوری هایست که بر آورده کننده ی نیاز تماشاگرخاص وعام باشد .

   

  کیارش دادگرو سمیرامظاهری بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. 


  نمایش بازی کاری از گروه باران از تاریخ 1 لغایت 13 شهریور ماه 1396 ساعت 18:45 در مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان، سالن اصلی به روی صحنه می رود. 

   

  خبرنگار: کاظم زارعیان
   
  نظرات کاربران