در حال بارگذاری ...
 •  اجرای نمایش «گربه ای در حوالی این خانه» در شاهین شهر اصفهان تمدید شد 

  نمایش گربه ای در حوالی این خانه به نویسندگی و کارگردانی هادی عسگری کاری از گروه تئاتر بیست و سه که از تاریخ ۱۴ لغایت ۲۰ مردادماه ۱۳۹۶ در فرهنگسرای ادب و هنر شاهین شهر به روی صحنه رفت تا ۲۵ مردادماه سال جاری تمدید شد . 

  به گزارش خبر گزاری سایت انجمن نمایش اصفهان و به نقل از هادی عسگری کارگردان نمایش گربه ای در حوالی این خانه، این نمایش که از تاریخ 14 لغایت 20 مردادماه 1396 در فرهنگسرای ادب و هنر شاهین شهر به روی صحنه رفت تا 25 مردادماه سال جاری تمدید شد . 

   

  هادی عسگری در رابطه با موضوع این نمایش می گوید: خسرو و مژده به همراه دو فرزند خود زندگی آرامی دارند. مزدک باجناق خسرو زندگیش در آستانه فروپاشیست. او خانه و دیگر دارایی های خود را فروخته است و ناگزیر به همراه ژاله همسرش در طبقه فوقانی خانه خسرو سکنی می گزیند. خسرو تمامی تلاش خود را برای سامان دادن به زندگی مزدک به کار می بندد. در این راه رازهای پنهان فاش می شود ...


  عسگری در رابطه با سبک این اثر تصریح کرد این نمایش از رئالیسم جادویی که محور اصلی در شیوه اجرایی نمایش است بهره جسته و با پیامی که به تماشاگر خود می دهد مخاطب را از قضاوت های زود هنگام که عواقبی به همراه خواهد داشت و ممکن است جبران ناپذیر باشند، منع می کند . 

   

  هادی عسکری، علی مقامی، محمد حسن رحیمی، سمیه جعفری منش، نکیسا رسا و ایلا جهانگیری بازیگران این نمایش هستند و 
  دستیار کارگردان : مژگان کوهی، طراح نور:هادی عسکری، آهنگساز:آرش جانثاری، مدیر و منشی صحنه: بهار زنگنه از عوامل اجرایی این اثر هستند .

   

  نمایش «گربه ای در حوالی این خانه» کاری از گروه تئاتر بیست و سه تا 25 مردادماه سال جاری تمدید شد و هرشب ساعت 20:30 در فرهنگسرای ادب و هنر شاهین شهر به روی صحنه می رود .
  نظرات کاربران