در حال بارگذاری ...
 • «اناری که ازشاخه هفتم افتاد» در فلاورجان به صحنه می رود

  نمایش «اناری که ازشاخه هفتم افتاد» به نویسندگی محمدرضا آریانفر و کارگردانی علیرضا شمس کاری از گروه تئاتر باران از ۱۷ تا ۲۱ مردادماه ۱۳۹۶ در سالن آمفی تئاتر شهدای هنرمند شهرستان فلاورجان به روی صحنه می رود .

  به گزارش تئاتر اصفهان و به نقل از علیرضا شمس کارگردان نمایش «اناری که ازشاخه هفتم افتاد» این نمایش از 17 لغایت 21 مردادماه 1396 در سالن آمفی تئاتر شهدای هنرمند شهرستان فلاورجان به روی صحنه می‌رود.

   

  علیرضا شمس در این رابطه می گوید: این نمایش سورئالیست بوده و داستان رابطه عاشقانه ای است که به سرانجام نرسیده و دختر به ناچار و فشار خانواده به ازدواج با مردی معتاد و رفیق باز درآمده و به بیماری های فکری و درون گرایی رسیده وپس از مدت ۸ ماه از خانه شوهر فرار می کند و با لباس عروس به سوی خانه عشق سابقش می رود. ولی عشق قدیم او او را نمی پذیرد و با همه کش و قوس های فراوان حاضر نیست او را قبول کند. در این میان افکار مثبت و منفی روی هر دوی آنها تاثیر می‌گذارد .

   

  کارگردان این نمایش در رابطه با پیام این اثر افزود: زندگی که با زور و فشار خانواده آغاز گردد و به ناخواست زن یا مرد تشکیل شود دچار ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد .

   

  علی عابدی، فاطمه طاهری، ایمان جمشیدیان، محسن نقنه، مجتبی محمدی، احمدالله دادیان، هادی کریمی، فاطمه منتخبیان، مینا فلاحی، سهیل زمانی، هدیه وکیلی، غزاله زارعی، هاشم شمس، آنیتا شمس از بازیگران و عوامل اجرایی این نمای هستند .

   

  علیرضا شمس در آخر از مشکلات تئاتر در اصفهان گفت و تصریح کرد مشکل تئاتر کمبود حضور تماشاگران است و کارهای ضعیف هم باعث تماشاگرگریزی شده که امیدواریم اجراهای خوب باعث آشتی تماشاگران با تئاتر شود . همچنین وی از اجرای عموم این نمایش در آینده ای نزدیک در اصفهان خبر داد .

   

  نمایش «اناری که ازشاخه هفتم افتاد» از 17 لغایت 21 مردادماه 1396 هرشب ساعت 19 در سالن آمفی تئاتر شهدای هنرمند شهرستان فلاورجان به روی صحنه می رود .
   
  مطالب مرتبط

  جشنواره مهر کاشان ؛ میزبان نمایشی دیگر از اصفهان

راهیابی نمایش «عقربه‌ها هنوز به خواب فکر می‌کنند» به جشنواره مهر کاشان
  جشنواره مهر کاشان ؛ میزبان نمایشی دیگر از اصفهان

  راهیابی نمایش «عقربه‌ها هنوز به خواب فکر می‌کنند» به جشنواره مهر کاشان

  نمایش عقربه ها هنوز به خواب فکر میکنند به نویسندگی محمدرضا آریانفر و کارگردانی علیرضا شمس به چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان راه یافت.

  |

  نظرات کاربران