در حال بارگذاری ...
 • «شایعات» در اصفهان به صحنه می رود

  نمایش کمدی کلاسیک «شایعات» نوشته نیل سایمون و کارگردانی مجید کاشی فروشان در مجموعۀ فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می‌رود.

  به گزارش خبر گزاری سایت انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان و به نقل از مجید کاشی فروشان کارگردان نمایش شایعات، این نمایش از 19 شهریور ماه 1395 در مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان به روی صحنه می‌رود.

   

  مجید کاشی فروشان در رابطه با موضوع این نمایش می گوید : افرادی که در شب سالگرد ازدواج دوستانشان چارلی و مایرا به خانه ی آن دو دعوت شده اند تا می رسند متوجه می شوند چارلی به لاله گوش خود شلیک کرده و بیهوش است و مایرا خانه نیست هر کدام از مهمان ها می خواهند موضوع را به نوعی از یکدیگر مخفی کنند در پایان همه متوجه اتفاق می شوند پلیس به خانه آنها می آید برای پرس و جو درمورد تصادف ماشین مایرا که فردی به نام گلن قضیه تیر اندازی را لو می دهد و یکی از افراد مهمان مجبور می شود برای ختم ماجرا ها خود را به جای چارلی جا بزند و داستان را برای پلیس توضیح دهد تا همه چیز حل شود.

   

  کارگردان این نمایش افزود : سبک و شیوه اجرایی این اثر رئال ، کمدی کلاسیک می باشد و بازیگرانی همچون رادنوش مقدم، شهاب غزالی، الهام رضایی، سعید یاردوستی، هادی مسعودی، عاطفه غلامپور، عادل یوسفی، جواد مدنی، آرام یوسفی نیا در این نمایش ایفای نقش می کنند .

   

  نمایش کمدی کلاسیک «شایعات» از تاریخ  19 تا 5 مهرماه سال جاری هر شب ساعت 21 در مجموعۀ فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می‌رود.

   

   

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران