در حال بارگذاری ...
 • «سیندرلا ومنیژه» در اصفهان به صحنه رفت

  نمایش «سیندرلا ومنیژه» با نویسندگی و کارگردانی فرانک کیانی از ۱۲ تا ۲۹ بهمن ساعت ۱۹ در هنرسرای خورشید به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر اصفهان و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری اصفهان، نمایش "سیندرلا ومنیژه" با نویسندگی و کارگردانی فرانک کیانی از ۱۲ تا ۲۹ بهمن ساعت ۱۹ در هنرسرای خورشید به روی صحنه می رود.

  در این نمایش بیژن گنجعلی، احمد خوانساری، رویا زیرک قشقایی، زهرا فدایی، محمدجواد تولایی، سیدیداله موسوی، زهرا نیلی خواجو، فرشته احمدی، بهنوش شاهزیدی، عباس آصفی، مهدی اسدی، فاطیما طاهری، فرمهر قاسمی و مسیح فولادگر بازی می کنند.


  منیژه دخترکارگردان است که پدرش۱۵ سال قبل عکاس ژورنالیست بوده ، زمانی که برای عکاسی به کشورافغانستان می رود دیگر برنمی گردد و در پایان معلوم می شود که دراثر سانحه ای حافظه اش را ازدست داده، دخترش منیژه در رشته کارگردانی مشغول به تحصیل بوده و برای طرح دانشگاه تئاتر سیندرلا رو انتخاب می کند و در واقع از لحاظ روحی به آرزوهای دور و درازش می اندیشد که در همین حین یک عکاس افغانستانی در پروژه کاری منیژه کارمی کند که در پایان مشخص می شود که وی شاگرد پدرمنیژه بوده و عکاسی را نزد او آموخته و الان به ایران سفر کرده که هم عکاسی کند از کشور استادش وهم گمشده های استادش را پیداکند.


  این دو داستان بصورت موازی پیش می رود و ما داستان سیندرلا که برای همه نوستالژیک است را با همان ریزه کاری ها خواهیم دید،کفش جادو،کالسکه، فرشته و دوختن لباس فاخرسیندرلا توسط عروسک های مهربان، درنهایت پیداشدن پدرمنیژه وجفت شدن کفش جادویی با پای سیندرلا مخاطب را به پایانی امید بخش هدایت می کند.


  نمایش "سیندرلا ومنیژه" با نویسندگی و کارگردانی فرانک کیانی از ۱۲ تا ۲۹ بهمن ساعت ۱۹ از سوی تالار هنر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در هنرسرای خورشید به روی صحنه می رود.


  مشاور کارگردان این نمایش فریدون خسروی، دستیار کارگردان حسین ناهید نژاد و آهنگساز هومن همامی است.


   
  نظرات کاربران