در حال بارگذاری ...
 • در هنرستان هنرهای زیبا؛

  برای چهارمین بار نمایش کمدی «کله پوک‌ها» به روی صحنه می‌رود

  نمایش کله پوک ها نوشتۀ نیل سایمون به کارگردانی مجید کاشی فروشان، برای چهارمین بار در اصفهان به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر اصفهان  کارگردان نمایش کله پوک‌ها در رابطه با فاز چهارم اجرای «کله پوک‌ها» گفت: هر چند پرشورترین اجراهای این نمایش، در سالن استاد فرشچیان اتفاق افتاد و هر چند گروه ما به خاطر مشکل کمبود سالن، مجبور شد سه مرتبه از سالنی به سالن دیگر تغییر مکان دهد اما خوشبختانه همچنان مخاطبینش را به دنبال خود کشانده است.


  مجید کاشی فروشان علت استقبال از این نمایش را کمدی بودن آن دانست و اظهار داشت: این نمایش در عین مفرح بودن، حرف مهمی برای گفتن دارد و بدون استفاده از شوخی های ناهنجار و نامناسب، تماشاگرش را می خنداند.


  وی افزود: کله پوک ها، داستان معلمی به نام لئون (با بازی حسن محمدی) را روایت می کند که وارد روستایی می شود تا به سوفیا (با بازی رادنوش مقدم)، دختر پزشکِ روستا، درس بیاموزد اما او متوجه می شود که همۀ ساکنین این روستا، دچار نفرین جهالت شده اند. او ابتدا سعی می کند به آن ها علم بیاموزد اما نمی تواند و در ادامه متوجه می شود که تنها با نیروی عشق و خودباوری می تواند مردم را از جهل نجات دهد.


  کاشی فروشان در پایان گفت: این نمایش پس از سه دوره موفقیت، اکنون با اندکی تغییرات، دوباره در سالن آمفی تئاتر هنرستان هنرهای زیبا به روی صحنه می رود و ثابت می کند که تئاتر خوب و مردم پسند، می تواند ماه ها با موفقیت بر صحنه باشد و تماشاگر اصفهانی نیز از تئاتر حمایت خواهد کرد.

   

  گفتنی است، بازیگران و عوامل اجرایی این نمایش عبارتند از : تهیه کننده: احمد سلطان آبادی، بازیگران: مصطفی بهشتی، حسن محمدی، شهاب غزالی، رادنوش مقدم، هاله رنجبر، محمد رضا سهرابی، اکبرخلقی، مهسا آقادادی، دانیال عطریان، دستیار کارگردان: علیرضا شمس، آهنگساز : هومن همامی، کیانوش صالحی، طراح لباس: ستاره کاظمی، دستیاران لباس: بهار طهماسبی، سهیلا خیری، مدیرصحنه : ستاره کاظمی، دستیاران صحنه: امیرحسین رجبی، دانیال نامداری، فردین قاسمی، منشی صحنه : غزاله زارعی، تدارکات: محمد کاشی فروشان، تیزر: مهدی صادقی، نورپرداز : محمد الماسی، طراح پوستر: امین سلیمانی، عکاس: آنا آذری، روابط عمومی و فروش بلیط: خانم سلطان آبادی و خانم قنبری، مدیر مالی: آقای جلالی، طراح دکور: هاشم شمس، گریم آقایان: ابوذرعبدالهی، گریم خانم ها : فریبا خدابخش.

   

  علاقمندان برای دیدن «کله پوک ها» می توانند با تهیۀ بلیت از سایت نوای مهر، تا ۱۵ دی ماه هر شب (به جز شنبه ها) رأس ساعت ۱۹:۳۰ به آمفی تئاتر هنرستان هنرهای زیبا واقع در خیابان مطهری، ابتدای خیابان شمس آبادی مراجعه کنند. /
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران