در حال بارگذاری ...
 • با حمایت خانه تئاتر حوزه هنری اصفهان

  نمایش «آسمان آفتابی شو» به روی صحنه می‌رود

  نمایش «آسمان آفتابی شو» در ژانر کودک و نوجوان به نویسندگی امیر بهبودنیا و به کارگردانی حسن وحید دستجردی به حمایت خانه تئاتر حوزه هنری استان اصفهان در تالار سوره به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش تئاتر اصفهان  نمایش «آسمان آفتابی شو» از سه شنبه، 21 آذرماه لغایت پنج‌شنبه، 30 آذر  هرشب در تالار سوره به اجرا درمی‌آید.

   

  حسن وحید دستجردی، کارگردان این نمایش، درخصوص این نمایش گفت: نمایش «آسمان آفتابی شو» با موضوع همدلی و همبستگی است و داستان دو خواهر به اسم های «یخ‌پری» و «نورپری» را روایت می‌کند که یخ پری به دنبال آزار و اذیت بچه‌ها و استفاده از کار و تلاش آنان است و نورپری می خواهد به بچه‌ها کمک کند تا با همدلی و همبستگی در مقابل ظلم بایستند.

   

  وی ادامه داد: اسامی شخصیت‌های این نمایش نیز به دلیل شخصیت سیاه و سفید هر یک انتخاب شده و سعی شده است تا در این نمایش تقابل این دو به‌خوبی نمایش داده شود. این نمایش نخستین اجرای عمومی خود را پشت سر می‌گذارد و تنها برای آشنایی بازیگران و عوامل در دو فرهنگ‌سرا اجرای خصوصی داشته است.

   

  وی تصریح کرد: فرشته شاه بندری، عارفه جواهری، فائزه رضایی، محمدقاسمی، مهرشاد قاسمی، نجمه مرادی، جوادنظری و جعفر محمدسلیمانی از بازیگران این نمایش هستند و فاطمه حسین‌زاده منشی صحنه، مرتضی علی اکبری و جواد نظری دستیاران کارگردان و محمدرضا رفیعی آهنگ‌ساز این تئاتر هستند.

   

  نمایش «آسمان آفتابی شو» در تالار سوره اصفهان واقع در خیابان آمادگاه، روبه‌روی مهمانسرای عباسی، مجتمع فرهنگی و هنری سوره هرشب ساعت ۱۹:۳۰به اجرا درمی‌آید.
  مطالب مرتبط

  اجرای نمایش «آسمون آفتابی شو» در هنرسرای مهتاب

  اجرای نمایش «آسمون آفتابی شو» در هنرسرای مهتاب

  نمایش موزیکال «آسمون آفتابی شو» به نویسندگی امیر بهبودنیا با کارگردانی حسن وحید دستجردی از ۱۷ تا ۲۹ مرداد ماه در هنرسرای مهتاب روی صحنه رفت و با استقبال خوب تماشاگران روبرو شد.

  |

  نظرات کاربران